Oferta pracy: W związku z planowanym otwarciem Muzeum Pana Tadeusza poszukuje pracowników obsługi klienta

Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełny etat

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należeć przede wszystkim:
– sprzedaż biletów wstępu do Muzeum „Pana Tadeusza”;
– sprzedaż pamiątek i publikacji w sklepie muzealnym;
– sprzedaż żywności i napojów w kawiarni muzealnej;
– instruowanie gości w sprawach związanych ze zwiedzaniem ekspozycji;
– udzielanie podstawowych informacji o działalności muzeum, prezentowanych zbiorach i wystawach widzom odwiedzającym muzeum;
– obsługa szatni.

Wymagania:
– wykształcenie co najmniej średnie;
– komunikatywna znajomość języka angielskiego; znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
– umiejętność obsługi komputera oraz kasy fiskalnej i terminali płatniczych;
– wysoka kultura osobista;
– zdolności organizacyjne i komunikacyjne;
– punktualność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań;
– dyspozycyjność (praca zmianowa, również w weekendy);
– mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii, sprzedaży lub/i obsłudze klienta.

Oferujemy:
– pracę w ramach nowoczesnego projektu muzealnego;
– stabilną formę zatrudnienia oraz elastyczność w organizacji grafiku pracy;
– szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Listy motywacyjne wraz z CV przyjmujemy do 12 kwietnia 2016 roku pod adresem: praca@ossolineum.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.