Praca w Wydawnictwie Ossolineum

Zakład Narodowy im. Ossolińskich zatrudni
specjalistę do spraw sprzedaży książek Wydawnictwa Ossolineum

Miejsce zatrudnienia: Wrocław
Forma zatrudnienia: pełny etat

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należeć przede wszystkim:

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • zdobywanie nowych klientów
  • przedstawianie oferty handlowej klientom
  • realizacja okresowych planów sprzedaży
  • analiza i planowanie sprzedaży w poszczególnych kanałach dystrybucyjnych
  • obsługa księgarni internetowej
  • sporządzanie dokumentów związanych ze sprzedażą.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży wydawniczej i księgarskiej
  • znajomość oferty Wydawnictwa Ossolineum
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • znajomość oprogramowania wykorzystywanego przy sprzedaży książek, umiejętność obsługi kas fiskalnych i księgarni internetowej
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespolek
  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność.

Oferujemy:

  • pracę w jednym z najbardziej prestiżowych wydawnictw w Polsce
  • wynagrodzenie stosowne do czasu pracy i zakresu obowiązków
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Listy motywacyjne wraz z CV przyjmujemy do 23 stycznia 2017 roku pod adresem: wydawnictwo@ossolineum.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.