Wystawy w Kamienicy Pod Złotym Słońcem czynne do 29 czerwca br.

Informujemy, że wystawy prezentowane w Kamienicy Pod Złotym Słońcem – druga odsłona ekspozycji „Historia rękopisu Pana Tadeusza – teksty, konteksty, realia” oraz „Portret staropolski. Genealogia rodu Sapiehów” – czynne będą do 29 czerwca włącznie. Serdecznie zapraszamy wszystkich państwa, którzy do tej pory nie mieli okazji odwiedzić pięknych wnętrz Kamienicy przy Rynku.


„Historia rękopisu Pana Tadeusza – teksty, konteksty, realia”.

Wystawa jest czynna od wtorku do niedzieli
w godzinach od 10.00 do 18.00.
Bilet normalny: 5,00 zł; ulgowy: 3,00 zł.; edukacyjny: 2,00 zł.

Bilety ulgowe: dzieci, uczniowie, studenci, doktoranci, emeryci, renciści.
Bilety edukacyjne: grupy zorganizowane, czyli klasy z opiekunem, grupy prowadzone przez Dział Edukacji – tu konieczne jest umówienie się z pracownikiem Działu Edukacji (tel. 71 335 64 83). Oprowadzanie po wystawach jest możliwe w dniach: wtorek-piątek, w godzinach10.00-15.00.
Darmowy wstęp na wystawy: pracownicy instytucji kultury, osoby niepełnosprawne z opiekunem, emerytowani pracownicy Ossolineum.

Cena biletu obejmuje również wejście na odbywającą się równolegle wystawę Portret staropolski. Genealogia rodu Sapiehów oraz ekspozycję Ossolineum było dla mnie drugim domem rodzinnym. Sapiehowie i Zakład Narodowy im. Ossolińskich.

Oficjalna strona wystawy

Zapowiedź wystawy


Patronat medialny
Polskie Radio

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.