Spotkanie z reżyserem Janem Strękowskim

Gmach główny Ossolineum

Dnia 22 lipca 2017 r. o godz. 16.00 zapraszamy projekcję filmu Osso moje Osso oraz na spotkanie z jego reżyserem Janem Strękowskim.

Jan Strękowski reżyser dokumentalnego filmu Osso moje Osso, poświęconemu historii Zakładu Narodowego im. Ossolińskich jest absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od lat 70. był związany z opozycją. Współpracował z Komitetem Obrony Robotników, w latach 80. działał w Solidarności jako dziennikarz i redaktor. Związany z Polską Kroniką Filmową. Opublikował szereg książek, jest autorem słuchowisk radiowych, scenariuszy (m.in. do stu pierwszych odcinków serialu Złotopolscy) i filmów dokumentalnych.


Informujemy, że podczas zajęć mogą być wykonywane zdjęcia na potrzeby Zakładu Narodowego im. Ossolińskich (m.in. w celu dokumentacji i promocji działań edukacyjnych na stronach internetowych oraz w social mediach – na fanpage’ach ZNiO). Zdjęcia mogą zawierać wizerunki osób biorących udział w zajęciach oraz wizerunki prac wykonanych podczas zajęć.
Jeżeli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o wcześniejszą informację. Brak informacji przekazanej w formie pisemnej do Działu Edukacji i Prezentacji Zbiorów przed rozpoczęciem zajęć jest równoznaczny ze zgodą na korzystanie przez ZNiO ze zdjęć, o których mowa powyżej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Edukacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.