Zapisy na marcowe zajęcia edukacyjne

fot. Kinga Łaska

Trwają zapisy na marcowe warsztaty organizowane przez Dział Edukacji Ossolineum. Od 20 lutego 2019 przyjmujemy zapisy na zajęcia pt. Stoi na półce „Lokomotywa” przeznaczone dla najmłodszych dzieci w wieku 0-2 lata i ich opiekunów odbywające się w ramach cyklu Brzdąc w Ossolineum. Najbliższe spotkanie odbędzie się 20 marca 2019 (środa)o godz. 11.30.

Zapraszamy także do udziału w zajęciach z cyklu Rodzinna Pracownia Ilustracji skierowane dla całych rodzin z dziećmi w wieku 7-12 lat. Nadchodzące warsztaty pt. O Janku, co psom szył buty odbędą się 10 marca 2019 (niedziela) o godz. 12.00.

Na warsztaty do Ossolineum zapraszamy także osoby dorosłe. 9 marca 2019 (sobota) o godz. 16.00 odbędzie się ostatnie w tym półroczu spotkanie z cyklu Wzory i struktura. Warsztaty introligatorskie dla dorosłych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Przypominamy, że rejestracja na zajęcia odbywa się WYŁĄCZNIE za pośrednictwem formularzy elektronicznych dostępnych na stronach poszczególnych zajęć i w opisach wydarzeń na profilu Zakładu Narodowego im. Ossolińskich na Facebooku.
UWAGA: Nie przyjmujemy zapisów drogą telefoniczną ani mailową.

W  razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Edukacji ZNiO:

edukacja@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 651

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Edukacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.