Zimowa Księgarnia Ossolineum

W ramach akcji „Zima na Pergoli” w styczniowe soboty i niedziele (17-18 oraz 24-25 stycznia) w godzinach 12:00 – 18:00 otwarta będzie Zimowa Księgarnia Ossolineum. Księgarnia mieści się w budynku Wrocławskiego Centrum Kongresowego przy wejściu do Hali Stulecia (wejście B1) od strony lodowiska i zimowej fontanny.

Ossolineum od blisko dwóch stuleci przygotowuje ważne, mądre i piękne edytorsko książki. Jest wydawcą najstarszej w Polsce serii wydawniczej – Biblioteka Narodowa. W tej serii, w odnowionej szacie graficznej, ukazały się m.in. Poezje wybrane Czesława Miłosza, Bracia Karamazow Fiodora Dostojewskiego, O człowieku Józefa Tischnera.
Mamy w ofercie m.in. nowe wydanie Cmentarza Powązkowskiego Tadeusza Rudkowskiego, a także pozycje ze znanych ossolińskich serii wydawniczych, np. „Historie krajów i narodów” czy „Biografie”.

Plakat akcji "Zima na Pergoli"

Plakat akcji „Zima na Pergoli”

W Zimowej Księgarni będzie czekał na Państwa komiks Kurier z Warszawy o wojennych losach Jana Nowaka-Jeziorańskiego oraz gra Piast (grę wypróbować można w sobotę w strefie gier planszowych prowadzonej w ramach „Zimy na Pergoli” w Sali Wielofunkcyjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego).

Wydawnictwa będzie można zakupić z rabatem do 70%, ceny już od 5 zł.
Zapraszamy także do naszej księgarni internetowej: ossolineum.com.pl
oraz na nasze strony:
ossolineum.pl
Profil Wydawnictwa na FB
Profil Biblioteki na FB
Więcej o akcji „Zima na Pergoli” przy Hali Stulecia
Profil „Zimy na Pergoli” na FB
Profil Hali Stulecia na FB
Strona WWW Hali Stulecia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wydawnictwo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.