W najbliższą niedzielę zmiana godzin otwarcia wystawy

plakat wystawy

20 maja 2018 (niedziela) wystawa malarstwa Muzeum Książąt Lubomirskich. Nie/zapomniana historia będzie czynna wyjątkowo w godzinach: 12.00–16.00.

Od przyszłego tygodnia zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zwiedzania zgodnie z obowiązującym harmonogramem.

 

Wystawa Muzeum Książąt Lubomirskich. Nie/zapomniana historia prezentowana jest w Ossolineum od 22 lutego do 1 lipca 2018. Zorganizowana została przez Lwowską Galerię Sztuki im. B.G. Woźnickiego, gdzie odbyła się jej pierwsza odsłona trwająca od października 2017 do stycznia 2018. Obecnie z lwowskiej Galerii do Wrocławia przyjechały 64 dzieła. Można je podziwiać w gmachu głównym Ossolineum przy ul. Szewskiej, w Auli im. M. Gębarowicza i Salach pod Kopułą.

Wystawie towarzyszy bogaty program wydarzeń. Znajdują się wśród nich zajęcia dla grup zorganizowanych, jak i oferta wykładów, warsztatów i spotkań dla dzieci, rodzin, młodzieży i dorosłych. Jednym z takich wydarzeń jest cykl Wokół Muzeum Książąt Lubomirskich. Kolejne spotkanie w tym cyklu odbędzie się 24 maja, kiedy wysłuchamy wykładu o przeszłości Muzeum Książąt Lubomirskich połączonego ze zwiedzaniem wystawy.

Wystawa czynna:
22 lutego – 1 lipca 2018
Aula im. M. Gębarowicza i Sale pod Kopułą
wtorek – sobota 10:00–18:00
niedziela 10:00–16:00
wstęp wolny

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.